שותפים יקרים לקריאת אלוהים ומלכותו,

אנחנו נמצאים בנקודת זמן מיוחדת. גוף המשיח בארץ גדל ועכשיו אנחנו כבר בעמדה בה אנחנו יכולים לתת מהמשאבים שאלוהים ברך אותנו בהם כדי לברך את גוף המשיח בעולם. אלוהים קרא לנו לצאת עד קצה הארץ ולעשות תלמידים. אנחנו מאמינים שחיוני למימוש הקריאה הזו שדבר אלוהים יהיה נגיש לכל עם ואומה ובכל לשון. איזו מתנה קיבלנו, ישראלים שהעברית היא נחלתנו, לברך בה את העמים (עוד על החזון אפשר לקרוא פה).

הלב שלנו הוא בעיקר המתרגמים ויועצי התרגום שפועלים ברחבי העולם. לרבים מהם אין משאבים לבוא לישראל כדי ללמוד עברית, או להזמין מורים כמונו ללמד אותם. בדיוק אותם אנחנו רוצים לשרת מטעם גוף המשיח בישראל. בואו והצטרפו לקריאה של אלוהים, שכל עם, לשון ואומה ידעו אותו.

לב ליבו של השירות שלנו הוא המשלחות לחו"ל בהן אנחנו מלמדים עברית מקראית. שם אנחנו פוגשים את האנשים העוסקים בתרגום הכתובים, כדי שבחסד אלוהים נוכל לצייד אותם בקשר יותר ישיר ובלתי אמצעי לשפת המקור של התנ"ך. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם המקומיים ועלויות הלינה והמחייה בזמן הקורס מכוסות על ידי המארחים. אך נותרות עלויות נוספות והן העיקריות: כרטיסי הטיסה ושעות ההוראה וההכנה הרבות.

חלק מהמורים שלנו עושים זאת בהתנדבות, אך לא תמיד זה מתאפשר. אם על ליבכם לתמוך בקיום של משלחת כזו, אתם מוזמנים לייעד תרומה בקישור הזה ל-"School of Hebrew: Hebrew for the Nations". או להיות בקשר איתנו לסבסוד ישיר של אחד המורים במשלחת.

בדרך לצאת לשירות בהוראת עברית, הצעד הראשון הוא הקורס להכשרת מורים לעברית מקראית. המורה הראשי בקורס הוא אייל נחום, שכתב את הספר "מבראשית" . בקורס מלמדים גם מורים נוספים שתורמים מהידע המקצועי שלהם בתחומים שונים כמו הריאליה של התנ"ך, הוראה של עברית מקראית בשיטה החיה, ועוד.

כל אלה ביחד יוצרים קורס מקצועי שמכשיר ישראלים משיחיים דוברי עברית לצאת וללמד עברית מקראית ברמה בסיסית. עלות הקורס גבוהה ואינה הוצאה של מה בכך עבור התלמידים (העלות המסובסדת לתלמיד היא 3,000 ש"ח). אחת האפשרויות לתמוך היא לסייע בסבסוד הקורס או במתן מלגה.

מעבר לכך, חשוב לנו גם לבנות את גוף המשיח בארץ, לשמר ולחזק את הקשר של הקהילה לתנ"ך בשפתו המקורית, כדי שבעזרת הקשר הזה נוכל לברך את העמים. במסגרת זו אנחנו מקיימים סדנאות וקורסים קצרים לגוף המשיח בארץ – קורסים שיהיו, עד כמה שאפשר ,מסובסדים ונגישים לכלל הגוף. במידה ואתם מעוניינים, אתם יכולים לתרום למימון של סדנה כזו, או להיות איתנו בקשר ולהזמין אותנו לסדנה בקהילה שלכם (ליצירת קשר בנוגע לסדנאות).

כדי לקיים את כל הפעילות הזאת ועוד, קם צוות שמתפעל ומארגן את הקורסים השונים, מפתח תכנים ומלמד. הצוות כולל את:
ברוך קבסניקה – ממייסדי עברית לעמים ומנהל סמינר ירושלים, ארגון החסות של עברית לעמים.
יוחנן לובנשטיין – מנהל עברית לעמים.
טליה בר-דוד –  גם היא ממייסדי עברית לעמים שמרכזת את הקורס להכשרת מורים.
קריסטל רודולף – רכזת הוראת העברית.
נתנאל גרלוף – רכז הסדנאות בקהילות.

כל חברי הצוות הם בוגרים של קורס הכשרת המורים. יחד איתנו מלמדים בקורסים השונים ובמסגרות אחרות בוגרים נוספים של הקורס להכשרת מורים. כולנו מייחלים לראות כל עם ואומה מהללים את אלוהים בכל לשון.

אנא התפללו ושקלו איך אתם יכולים להפוך לשותפים בחזון הזה. כל תרומה ותמיכה בעברית לעמים ובפעילויות השונות תאפשר לנו להקדיש יותר מזמננו לשירות היקר הזה ולקידומו. אנא שקלו גם תרומה ארוכת טווח.

אם על ליבכם תחום העברית ותרגום התנ"ך, אם אתם רוצים ללמוד להיות מורים, להתנדב ולתרום מזמנכם, או לפנות אלינו בכל שאלה אחרת, נשמח לשמוע מכם.

אנא צרו איתנו קשר: info@hebrew4nations.org

כדי לייעד תרומות עבור עברית לעמים יש לבחור:
School of Hebrew : Hebrew for the Nations

גלילה למעלה